Kedi Kaka

Maumau

Kedim kakasını yaptı sanırım tam bi temizlik yapamadı poposunda oturdugu yerde minik bi leke vardı sıvı gibi ama cok kücüktü. Anal kese desem kedim poposunu yere hiç sürtmez bu neden olur normal mi

5 CEVAP

Merkan

Bazen olabiliyor. benim kedimde tuvaletine gider sonra çıktığında minik bir parça farketmeden düşebiliyor ONu kapatmaya çalışırken farkediyorum bende ya da söylediğiniz gibi oturduğu zaman minik bir leke çıkabiliyor kanlı bir durum yoksa veya ishal olacak derecede değilse sorun olduğunu düşünmüyorum. Tabi kafanızda en ufak bir şüphe varsa veterinerinizede danışın

Maumau

Aslında şüphem yok kan var mk diye de baktım ama yoktu. Sadece ailemden tepki görür diye ürktüm. Hastalık mı diye korktum sadece

Merkan

Aileler bu konularda direk tepki verirler o yüzden en iyisi farkettirmeden temizlemek 😂 ben memlekete gittiğimde ailemin yanında iki kere oldu bu sorun farketmeden hallettim tabi koku olayı olunca tepki her halükarda çektim de yapacak birşey yok nadirde olsa başa geliyor maalesef 🥲 içinizi ferah tutun

Maumau

Hahahaha evet haklısınız ben de çaktırmadan ıslak mendille temizledim şimdi de gece koşturması yapıyor evde

Maumau

Bugün ıslak mama yemişti ayrıca belki biraz yumusak yaptı emin değilim kumunu saatler sonra temizledim