Veteriner Ücreti

aigenc

Herkese merhaba, kedim çok sağlıklı ve hiperaktif olmasına rağmen neredeyse her gün hapşırık krizine tutuluyor ve art arda 15-16 kere hapşırıyor. Veterinere götürmek istiyorum. Neler yaparlar ve bunların fiyatları ne kadardır? Öğrenci olduğum için param çok kısıtlı. Test yaparlarsa ne kadar alırlar? Tahmini bir şeyiniz var mı

7 CEVAP

Succubus

Veterinerler odasının belirlediği fiyatlar internette mevcut. Bunun dışında 2 tip de veterinerle karşılaştım ben. Kimisi çok abartı fiyatlar biz hasta sahiplerimizden bu meblaları isteyemeyiz diyenler bir de bana gelen fiyat bu deyip bu tabloyu gösterenler. Ona göre de az çok veteriner hakkında da ilk izleniminizi elde edersiniz. Zaten ilk tiptekiler öğrenci olduğunuzu da söylerseniz ellerinden gelen yardımı yapmaya çalışırlar.

pablopicasso

Bulunduğunuz şehirde Veterinerlik Fakültesi varsa oraya gitmenizi öneririm.

Zeynepulku

Astım olabilir. Ertelemeyin lütfen. Bu kadar sık hapsurmasi normal değil. Şehirden şehire, klinikten kliniğe değişir. Hastalığına gorede artar azalır. Gideceğiniz kliniği arayıp muayene ücretini öğrenebilisiniz

Sudeckmkc

Alerji ya da astım olabilir. Hapşırma anlarını videoya çekip veterinere gösterirseniz belki teste bile gerek kalmaz

aigenc

Tamamdır herkese teşekkür ederim 😌

abyso_os

Muayene ücreti alır muhtemelen ateşine falan da bakar genel muayene olmus olur

Aybuke22

Bir veterinere telefon ederek ücreti öğrenebilirsin ertelemeye gelmez benimki de hapşuruyordu bronşit başlangıcı çıkmıştı