Acilll Nülfenn

Haceli

arkadaşlar ben bu totiyu ilk çıktığı gün burada paylaşmıstım il buğün fark edeli 3 gun olacak iki kulak dibinde de büyüme yok ancak az önce kafasında küçük bir tüyzüzlük gördüm acaba diyer bölgeden mi bulaşmıştır yoksa normal küçük bişeymidir sokak kedisi hiç bir aşısı yok kaşınma kızarıklık ta yok veterinlere hiç götürmefim maddi durumum yok sizce oraya batikon veya dr animals sürmelimiyim

13 CEVAP

tyguler

Bi veterinere fotoğrafını atmanı söylemiştik. At yani artık şu foroğafı en azındsn net bilgin olur

Haceli

gönderdim teşekkürler

Haceli

ilk foto 3 gün önce oldu 2. fotoyu az önce gördum

starthebudgie

Hangi mamayı veriyorsun alerjide olabilir.Ayrıca bir veterinere durumunu belirtip sormam gerek.

Haceli

mama vermiyorum maddindurumum yok ekmek le yoğurt yada başka bişey

starthebudgie

Stres,alerji,dış parazit,mantar vb. sebepler olabilir.Resmi net bir şekilde durumunu anlatıp veterinere at dediğim gibi

Haceli

ben dün okul çikisi 3 4 veterinler gezdum hepsi kapalıydı İNŞALLAH yarın okullar açılır açılmassada hafra sonu kursta bakmaya gidicem

Haceli

hemen geri dönerlerde aca

Haceli

nen zaten fiyirum götüremiyorum maddi durumum yom diye az önce veterinler kiliniği aradım 1 saat sonra geri döneceklerini söylediler

starthebudgie

Aramak yerine whatsapp üzerinden resim gönderin.

Aybuke22

Büyük ihtimal mantar benim kedimde de oldu veterinere fotoğraf gönder ama burada teşhis koyamayız eğer mantarsa düşük fiyatlı bir merhemle iyileşiyorlar.

Haceli

ama kaşıntı yok kızaŕıklık yok sizin kefinizde kaşınti veya kirariklik var miydi

Haceli

veterinler geri döndü mantar deyilmiş dış parazit dedi enseden damla kulnanilmasi gerekiyomuş çok teşekkür ediyorum