2 Aylık Kedim Oyuncaklarını Yanına Bırakmama Rağmen Kumunun İçinde Kakasıyla Oynuyor.

kittrnxg

Kedim kumunun içinde kakasıyla oynuyor. Bütün oyuncakları yanında, yuvarlayabileceği her şey var aslında. Son zamanlarda kakasını kumundan çıkarıp başka yerlere koymaya başladı. Önlem olarak düzenlice temizliyorum hep kumu ama hiç işe yaramıyor. Ben yokken yapıyor bunu ve sonradan fark ediyorum. İlk bir iki gün kısa süreli bir şeydir bırakır dedim ama bırakmadı. Veterinere danıştım o da düzenli olarak kumunu temizle unutur dedi ama unutmadı. Böyle bir şeyi yaşayan, deneyimlemiş ya da bilgisi olan lütfen yardım edebilir mi? (Mama olarak Whiskas kullanıyorum)

5 CEVAP

Sudeckmkc

Whiskas mama kedilerim böbrekleri için çok zararlı petshoplarda aynı fiyata çok daha iyi mamalar alabilirsiniz. Whiskas pek çok avrupa ülkesinde satışı yasaklanan bir mama.

aigenc

Kedini belki gün içeresinde yormalısın. Tuvalet kapalı ve kapılı olursa belki çıkaramaz. Bu arada acilen mamayı değiştirmen iyi olur kullandığın mama kedine hastalık yapabilir. Kedi naneli oyuncak almayı dene. Belki işe yarar

İyi günler.

ฅ^•ﻌ•^ฅ

ezginiko

Kapalı tuvalet kullanırsanız belki bırakabilir bu alışkanlığını 🤔

ezginiko

Benim kedimde kumuna girip kumuyla oynuyordu içinde debelene debelene dağıtıyordu kumu 😂 kapalı tuvaletten sonra bitti bu durum. O yüzden kapalı tuvalet dedim. Mama konusunda bir fikrim olmadığı için birşey diyemiyorum 😊 umarım çözüme ulaşırsınız.

kittrnxg

Çok teşekkür ederim yardım ettiğiniz için. Mamayı değiştireyim olmadı kapalı tuvalet alacağım 😊😊😊