Sokaktaki Yavru Kedi

Cakeyta

Arkadaslar birkac gündür besleme yaptığım yere 3-4 aylık bir yavru geliyor fakat kendisine mama yediremiyorum. 2 farklı mama verdim yok, yaş mamayı dahi reddetti. Diğer kedilere sırnaşıyor onların mamasını yemek istiyor ama kediler çekilince de yiyemiyor. Elimle yedirmeye çalıştım elime kafasını koyup kendini sevdirmek için uğrasirken mamayı fark edemiyor. Ne yapacağım?

7 CEVAP

starthebudgie

Biziö buradada bir yavru vardı.Şımarık işi gücü kendini sevdirmek olar.Sev beni diye diye mamayı unutuyordu ama en sonunda yiyordu yorulunca.Ayretten sokak kedisi olduğu için sizin dışınızdada karnını doyurmuş olabilir.Aç değildir belki.

blue_hpood

canım benim ya, eğer annesi yoksa ona yuva arayabilirsiniz belki, onun için daha iyi olur:T

Cakeyta

Evet yuva aramaya basladim fakat malum cins kedi olmayınca yuvalanması epey zor..

mihriii

hasta gibi geldi bana umarım değildir ama gençlik hastalığında yemek yiyemiyorlarmış sanırım

Cakeyta

Belirtilerine baktım da onlardan hiçbirisi yavruda yok insallah böyle bir sağlık sorunu yoktur

starthebudgie

Ağız sağlığında bir sorun olabilir

Cakeyta

Ağzının içine de baktım yara vs göremedim. Hayatında hiç mama görmemiş olabilir mi bilemiyorum yaş mama yemeyen kediyle ilk kez karşılaştım ben