Annemi Nasıl İkna Ederim

annem kedi almama izin vermiyor nasıl ikna edebilirim onu

14 CEVAP

Ealbs

Ben habersiz götürdüm her şeyiyle ilgileneceğime yemin ettim zaten eve girdikten sonra kabulleniyolar

patili

ama bu yöntem çalışmayadabilir. azla kabul etmezse sokağa mı atıcaksın yavruyu?

cute_catTR

eve kedinizi getirin, anneniz kediyi görür görmez onu sevecektir babanız ise sizin onu sevdiğinizi gördüğünde onu dışarı atmaya kıyamaz (ben de işe yaramıştı ama şu an kedim vefat etti)

zaten annem kedileri seviyor sadece evde olmaz diyor ama olabilir iyi bir çözüm

yani bilmiyorum biraz daha düşüniyim

çok teşşekkür ederim kesinlikle bu yöntemi deneyeceğim

o da doğru ama başka birşey bulamdım

başka ne yapabilirim

cute_catTR

:) ne zaman bir çözüm denneyeceksiniz ??

Ahmetemind

En son çözüm olarak sokakta hayvanların çektiği çileden bahset ya da kedilerin insanların psikolojisine ve sağlığına kattığı olumlu şeylerden bahset.Bir video vardı bulursam link atacağım.

Ahmetemind

https://www.youtube.com/watch?v=-tGoBN3G6rg bu videoyu izlemeni tavsiye ederim