2. Kedi Ne Zaman Alınmalı?

ursaminor

İlk başta aynı yaştaki yavru dönemini kaçırdık doğal olarak :D
6,5 aylık oldu kızım. İkinci kediyi de dişi istiyorum ben ve mümkünse dünyanın en sakin kedisi olmalı. Çünkü bu canavar halıları kaldırıp altına girip tavandan uçuyor. Umarım biraz (çok değil ama biraz :) sakinleşir yetişkinliğinde...

İkincisi Scottish olabilir aslında tombilik tombilik... Yine de ırk ayrımı asla yapmam elbette.
Geçen veterinerde vardı bir tane aynı yaşlarda Scottish bizimki krize girdi çantadan çıkmadı. O da zavalım gelip burnunu filan dayıyor çantaya nasıl serseri kıyamam.
Bu arada Fıstığı kısırlaştıracağız 11 aylık olduğunda. Daha önce yapmam diye tutturdu veteriner. Bu durum etkiler mi?
Bizim kız insanlarla çok iyi anlaşıyor. Evde 13 kişi vardı geçen gün salonda, herkesin ortasında oturup bir onunla bir bununla oynaştı. (Sevdirmek değil, oyun oynuyor, top filan. Mümkün mertebe sevdirmez. O sırtını ellemeye çalış göbeği yere kadar değer kaçınmak için :P Ama asla tırmalamaz, ısırmaz veya tıslamaz. Aylar oldu bak bir kere duymadım tısladığını...) Acaba kedilerle de anlaşabilir mi sizce?

Siz ne önerirsiniz?

30 CEVAP

Reyyanhan

Koltuk mu . Yemek mi . Amann allahiimmm

Havanese_Siri

Onun kedi olduğuna emin miyiz

Reyyanhan

Ama siri okadar güzeldik ı beyaz di rengi . Tüyleri falan pamuk pamuk. Terier ama hangisi bilmiyorum .

Havanese_Siri

:( Üzülmeyin, sizin yüzünüzden olmadığına eminim

Havanese_Siri

fotoğrafı var mı

Reyyanhan

14 tane ye ömür yeter mi :) ne yapmış oda

Reyyanhan

Var var. Dur atayım

patili

oyyt yerim ikinizinkilerin de yavrullarını. ziyarete gelirim seni reyyan bebişleri severim hediyeler getirrim :))

Reyyanhan

Benimkide öyle . Geçen gün evime arkadasim geldi. O kutudaki ler ne dedi . Oyuncaklar dedim kediler içinn . Neden kutuda acsana oynasınlar dedi . Kutudaysa mantığı yok . Kız haklı orada dağıldım. Ama bilmiyor ki evin sahibi kediler bende onların hizmetçisi . Habire arkalarını topluyorm her yerden oyuncak çıkartıyorum . Misafir gelmiş evi topluyayım dedim fırça yedim. Madem bakiyosun özgür bırak . :)

Reyyanhan

Ev onların eşyalarla dolu dimi :) ay bide senin köpeğin var. :) Ohh mis bi orası dağılsın bi burası . Topla toplayabilirsen

patili

aynen bir de şimdi erkek kedi getirdin eve :)) damat adayı inşallah çiftleşirler sağlıkla sıhhatle

Selma_

Ben 2.kediyi kedim baya buyukken aldım . İlk baslarda anlasamadılar fakat sonradan anlastılar bence sızde gec olmadan alın

Selma_

Sahiplendim *

Selma_

Siz 2017 de yazmıssınız :D pardon

ursaminor

Aslında Fıstığı biz sahiplenmedik. O bizi sahiplendi. Sanırım ikinci kedide de aynı şey olması gerekiyor :D O da seçecek, kapıya gelecek, içeri girecek ve öyle kalacak yoksa bizim popolar yerinden kalkamıyor :D Bir de isim vermek gibi olmasın Reyyancığımı 1 senedir bekliyoruz bakalım eve yavruyla gelsin diye...

Talepler aynı şekilde devam ediyor. Kısırlaştırıldığı ve artık 20 aylık olduğu halde böylesi canavarlık derecesinde yaramaz bir kedi olsun aklım ermiyor. Kedi değil tek başına bir bufalo sürüsü. Günde 16 saat uyanık gezer. Üstelik kesintisiz 3 saat oyna ve yorulup oyunu bırak mıykkk mıykkkk şikayet ede ede dolaşır... Piss :D