Bu Maltı Kullanan Var Mı?

eylullll09

Beapherin bu maltını kullanan var mı? Gerçekten etki ediyor mu?

3 CEVAP

Anonymus386040

Gimcat, DrNatures, Cleday (fazla bilinmez ama çok iyidir) veya Trixie öneririm. Evet bu malt da bence kötü değil ama nedense Beaphar ve VetsPlus sevmeyen çok fazla kedi gördüm. Biraz riskli yani kedinizin sevmeme ihtimali daha yüksek diğer saydıklarıma göre

ernbuse

Ben gimcat ten bu Malta geçtim. Kedim hiiç yadırgamadı ve çok sevdi. Bu mattan sonra da hiç kusmadı. Dışkısında tüyler görebiliyorum. Ben memnunum..

tyguler

Ben bunu alacakyım ama içinde renklendirici var. Icinde renklendirici olmayan başka bir marka alacağim.