Felicia Mama Hangisi??

ernbuse

Kısır kedi maması almak istiyorum ama Hipoalerjik yazıyor hepsinde. Kedim 3 kilo ve kısır light-sterilised olanı mı alacağım? Bu ikisi aynı mı yoksa yardımcı olur musunuz

6 CEVAP

starthebudgie

Aynı ikiside aadece il foroğraf yeni paket

tyguler

2si de aynı sağdaki eski basım paket soldaki yeni basım.

ernbuse

@tyguler hipoalerjik yazıyor hepsinde, kedimde öyle bir sorun yok sadece kısır. Sıkıntı olur mu?

starthebudgie

Hayır sıkıntı olmaz

tyguler

Ben de kullanıyorum kedimin alerjisi yok sadece kısır. Bir sıkıntı olmadı olacağını da sanmıyorum. Bugün aşıya gideceğiz orada sorarım unutmazsam tekrar yazarım da bence bir şey olmaz.

ernbuse

Teşekkür ederim :))