Marka Önerisi

tyguler

Merhabalar. Kedime 2-3 günde bir multivitamin vereceğim. Ve her gün malt vereceğim. Hangi markaları önerirsiniz.
BioFeline alacaktım ama bugün fiyatları bayaģı artmış. Uçuk fiyatlı olmayan, sağlıklı, içinde şeker renklendirici olmayan marka önerebilir misiniz

5 CEVAP

ZeynoB

Trixie 240 gr.lıklar çok iyi ekonomik. Eskiden şeker vardı sanırım kalkmış. Peynirlisi de güzel.

tyguler

Starthebudgie evet onu okudum da ben multivitamin için sordum

starthebudgie

Malt olarak ben

https://www.petttsepette.com/bio-pet-active-cati-malt-kediler-icin-kil-topu-onleyici-100-ml

Kullanıyorum.Multivitamin GimCay kullanıyorum ve GimCat dışındakileri denemedim.Biopetactive MULTİVİTAMİN kullanan bi arkadaşım var.Öyle bi etkisi olmuyo zaten MULTİVİTAMİN kaliteli olmadığı sürece

alabalik32

Diafarm ın hem vitaminini hemde maltını kullanıyorum çok memnunum.