Kedim Halsiz

Hayrullah19

Kedim dün çok iyiyken bugün yemek yemeyip çok halsiz duruyor ve sürekli karnının üstüne oturuyor son 2 gündür başka marka mama yiyor (yaş mama) ama karnıda fazla olmasada sert kabızlıktan olduğunu düşünüyorum zeytin yağı içirmeye çalıştık tam içerken geri kaçtı kediye iyi olması için nasıl bişey içirip yada yedirebilirim hiç birşey yiyip içmiyor ve demin kustu

20 CEVAP

ReisGae

N-NE :'S

Cook

Gençlik akut seyredebiliyor,24 saat içinde öldürebiliyor.Bence diğer bebeğin de değerlerine baktırın zaman kaybetmemek çok önemli.Aşıları tam mı bebeğin

mihriii

başınız sağolsun :((

Cook

Moralinizi bozmak istemiyorum,yeni kaybetmişsiniz yavrunuzu.Ama kendinizi toparlayıp çabuk hareket etmelisiniz.Benim oğlum da gençlik hastalığı olan bir kediyle temas etmişti,üç karma aşısı vardı ama wbc si düşmeye başlamıştı,hemen müdahale edip bağışıklık yükseltmeye başladık.Erken teşhis önemli,tedaviye çabuk başlamak önemli

Hayrullah19

olur baktırırım. daha 1 hafta önce aşı oldu