Kedimi Kaç Hafta Da Yada Ayda Bir Yıkamalıyım? Daha Hiç Yıkanmadı

MiaPotter

Kendisi şuan 2 aylık ve biraz kokuyor ufak ufak su damlattık fakat yıkamadık. Sizce yıkamalımıyım yoksa nekadar Zaman arayla yıkamalıyım?

19 CEVAP

merinet

becede ıslak olamyan köpük kulanın öyle daha kolay

MiaPotter

Herkese cevapları için teşekkür ediyorum :) Zaten bende pudradan yana değilim ;)

Korkulacak birşey yok, kötü kokuyorsa bir kedi şampuanı alın ve onu yıkayın. Bu son yıkayışınız olsun ama çünkü sık yıkarsanız artık kedi şöyle düşünür, "Evet annem beni yıkıyor, öyleyse benim yıkanmama gerek yok." ve yalanmayı bırakır, daha çok kokar ve derisi kurur. Onun dışında bir kerelik yıkamanın hiçbir zararı yok. :)

MiaPotter

Teşekkürler:)