Kedime Pati Vermeyi Nasıl Öğretebilirim?

pisicikimm

Kedime gelmeyi ve oturmayı öğrettim. Şimdi pati vermeyi öğretmeye çalışıyorum. Önce pati ver deyip patisini tutuyorum. Sonra da ödül maması veriyorum. Bunu birkaç kez yaptık ama başarılı bir sonuç alamadım. Sizce bu şekilde öğrenir mi? Sizin bir tavsiyeniz var mı?

3 CEVAP

starthebudgie

Öğrenir bence bu şekilde ama ben hiç kedimş eğitmeye çalışmadım.Kafasına görw takılıyor

blue_hpood

öğrenir. benimki bu şekilde öğrenmişti. hatta bir süre sonra her acıktığında size pati uzatabilir:D

alabalik32

Evet öğrenir. Benim ki o şekilde dudaktan öpücük veriyor :))