Bozita Kitten Kedi Maması

Insan

Merhaba, bozita mama sizce nasıl? Ben biraz araştırdım pek bi sıkıntı bulamadım.Sizin görüşlerinizide almak istedim.
Bakmak isterseniz linki burda: https://www.bozita.com/cat-food/feline-function/kitten-grain-free-chicken

6 CEVAP

Sselin1

Gayet guzel bir mama. Afiyetle yesin yavrunuz :)

Insan

KOMPOZİSYON

Tavuk% 29 (kurutulmuş tavuk% 25, ​​tavuk suyu% 4), kurutulmuş patates *, bonefat *% 13, bezelye nişastası *, somon * (taze hazırlanmış% 10), kurutulmuş dana proteini% 7, kurutulmuş domuz proteini% 4, kurutulmuş pancar lifi *, mineraller, lignoselüloz *, hindiba inülini * (FOS% 0,63), mannan oligosakkaritler * (MOS% 0,2), maya * (ß-1,3 / 1,6-glukanlar% 0,1). * Doğal içerik

Katkılar Besin katkı maddeleri: Vitamin A 25000IU, Vitamin D3 1800IU, Vitamin E 650mg, L-carnitine 50mg, taurine 2000mg, DL-methionine 2000mg, bakır (bakır (II) sülfat, pentahidrat) 10mg; manganez (manganez (II) oksit) 7mg; çinko (çinko sülfat, monohidrat) 70mg; iyot (kalsiyum iyodat, susuz) 0.5 mg; selenyum (selenyum mayası) 0.2 mg. Teknik katkı maddeleri: Antioksidanlar.

ANALİTİK BİLEŞENLER

Protein% 34, yağ içeriği% 20, ham lif% 3, ham kül (mineraller)% 7 (kalsiyum% 1,3, fosfor% 1,1 ve magnezyum% 0,09), omega-6% 1,9, omega-3% 0,3, nem % 9. Metabolize edilebilir enerji 1686kJ / 100g.

mihriii

içeriği gayet iyi bence fiyatına göre

pongul

Fiyat performans maması.

HepsiPati

Bozita gönül rahatlığıyla kullanıyorum. Kedilerim de çok seviyor. Tahılsız olanları tabi ki...

ruthiees

ben kullanıyorum memnunum ayrıca taneleri kalp şeklinde oluyor çok tatlı bence