Kısırlaştırma

Kubraaybasti

Arkadaşlar beni hatırlarsınız belki kızım fıstık 12,5 aylık kısırlaştıracagiz fakat sizede sormuştum bağışıklığı zayıf dedi veterinerimiz şuan kısırlaştırmak riskli vitamin ve tablet verdi onları kullanıyoruz fakat ne gariptir ki aslında sevinmem lazım kızgınlığa girmedi bu ay diye ama girmemesi de endişelendirdi fıstık her 2 haftada bir 5 günlük bir kızgınlığa girerdi fakat 1 ay oldu kızgınlığa girmedi bu sefer acaba sağlık sorunu mu dedim pek benimle ya da ailemizde ki hiç bir bireyle oyun oynamiyor uyuyor desem uyumuyor da terasta geziyor ( kapalı teras) sağlığı yerinde gibi de yani diş etleri temiz pembe tuvalet sorunu yok özel bölgelerine baktım kızarıklık ya da tahriş yok veterinerime dedim ciddi bir şey olabilir gelin kontrol edelim dedi götüreceğim ama sizin fikrinizi almak istedim normal bir şey mi bu ay kızgınlık belirtisi göstermemesi

4 CEVAP

Kubraaybasti

Sadece şu günlerde iştahsız mama yiyor.
Biraz benim yüzümden vitamini çok seviyor ondan başka yemek yemek istemiyor
Okursanız yardımcı olabilirsjniz belki fıstık tavuk yemez ev yemeğine dahi merakı yok et ürünlerine hiç yok sadece domates suyunu çok seviyor bir de muz zaten olduğunda çok çok az veriyorum ama üzülüyorumda vejetaryen gibi 🙊

Kubraaybasti

Yardım edecek biri yok mu?

Merve203

Mart ayinda oldugumuz icin kizginlik oncesi istahsizlik oluyor. Belki kizginliga girecektir

Kubraaybasti

Teşekkür ederim