1 Yaşındaki Kediye İlk Karma Aşı Kaç Doz Yapılır?

Arkadaşlar sokak kedilerini aşılattıracam ama hiç aşı olmamışlar tabiki. Bir yaşında 2 tanesi. Şimdi onlara yavru gibi karma 1 ve karma 2 şeklinde 2 aşı mı yapılır yoksa 1 yaşında oldukları için tek doz mu yapılır? Bilen var mı?

2 CEVAP

fatmanurxak

Kedi hiç karma olmadıysa kaç aylık / yaş olursa olsun karma 2 doz olarak vuruluyor diye biliyordum. Benim kedim de 10 aylık hiç aşısı yoktu karma 1 ve karma 2 olarak vuruldu.

ruthiees

2 doz yapılır 3 hafta ara ile