Geceleri Koltuğun Üstüne Tuvaletini Yapıyor!!

Damlatugce

Arkadaşlar merhaba benim kedim oldukça ilginç!gündüzleri tuvalet problemi YOk.güzel güzel kumuna gidip yapıyor ancak gece olunca koltuğun üstüne yapıyor.hergün koltuğu silmekten yoruldum.koltuğa yapmaktan nasıl vazgeçirebilirim?

11 CEVAP

Damlatugce

Kumunu gece koltuğun üstüne koyduğum zaman kuma yapıyor koltuğa çıkıp ama onun dışında kum yerdeyse o yine koltuğa yapıyor

Reyyanhan

Koltuğa sirke dokun. Bir daha yapmaz

Damlatugce

Tamam bunu deniyorum hemen.çok teşekkür ederim

Reyyanhan

Sirke kedinin diskisindan daha pis kokuyo ama olsun :)

Ealbs

Tuvaletinin kokusunu aldığı için oraya gider çooooooooook iyi temizlemeniz gerekir

Damlatugce

Aynen aspirks ile temizliyordum ama demek ki yeterince iyi olmamış ki kokusunu almaya devam ediyor.şimdi tekrar sirkeyle temizledim.inşallah işe yarar

Reyyanhan

Tuvaletle mesafesini kisaltin . Yani dar alanda kediniz ve tuvaleti olsun bir süre. Ve geceleri uyandırıp kuma götürün

Reyyanhan

Tuvaletle mesafesini kisaltin . Yani dar alanda kediniz ve tuvaleti olsun bir süre. Ve geceleri uyandırıp kuma götürün

Damlatugce

Mesafesi kısa.yani yattığı yerde duruyor tuvaleti.ama o inadına koltuğun üstüne çıkıp yapmaya devam ediyor.evin başka yerlerine yapar korkusuyla kedi tuvaletini mecburen oturma odasında tutuyorum

Kediniz gece sıkılıyor, bu yüzden size mesaj vermeye çalışıyor. Bir gece uyanık kalmaya çalışın, yine de oraya yapıyorsa sirkeyi deneyebilirsiniz ama önce burnuna hafifçe vurup kızın.

kediler

Hala yapmaya devam ederse gece kum kabını yaptığı yerin üzerine koyun belki kumuna yapar bu sefer.