Kısır Kediye Yetişkin Maması

Merhabalar erkek kedimi kısırlaştırdığım zaman kısır maması yerine yetişkin maması kullansam bir sorun olur mu? Pek bir fark yok zaten

4 CEVAP

tyguler

Bize veterinerimiz kısır mamaya geçmemizi söyledi. Kısır mamasına geçmezsek ileride sorun olabiliyormus

diablerose

kısır mamalarin kalorisi dusuk oluyor. ve uriner sistemi koruyucu oluyor. ozellikle erkek kisir kediler uriner rahatsizliklara daha acik. bu nedenle kisir mama kullansaniz daha iyi

Anonymus386040

Kedinizin böbreklerinde çok ciddi sorunlar oluşabiliyor. Boş yere kısır kediler için ayrı mama yapılmıyor :D
Kısır kedi maması kullanın.