Kedi Bıyık Kopması

filmdefilm

İyi günler. Bugün kedimin bıyıklarının olduğu kısımda bir kırmızılık görünce detaylı baktım. Sanki bıyığı kopmuş ve kanamış gibi duruyor. Bir yere sıkıştırmış ve çekmiş olabilir mi, kedilerde bu durum normal midir? Başka nasıl kanatmış olabilir ne dersiniz?

5 CEVAP

Bsee07

Bıyığı kopsaydı dengesini kaybederdi sadece kanamış

emreovec

Kedilerde bıyık dökülmesi normal ama bu şekilde olanı değil. Burada muhtemelen bir yere falan takmış ya da sıkıştırmış. Muhtemelen o bölge de bir daha bıyık çıkmaz gibi.

mrssinemis

Kedilerin biyiği kaşi tek tük kopuyor zaten normalmiş bu. Sizinki tahriş yara olmuş. Bir yere sürtmüş gibi

filmdefilm

Bir yere sıkıştırdı sanırım ama kediler de çok dikkatlidir nasıl başardı şaşırdım. Yani başka birşeyden de tahriş olmuş olabilir ama bu tahrişten çok yaralanma gibi.

alizee41

enfeksiyon kapabilir mi acaba???
dikkatli olun bence