Sizce Hangi Kumu Kullanmalıyım?

MiaPotter

Evde kedim için bir kum kullanıyorum ve hiç memnun değilim. Markası proline topaklanan kum fakat idrarını alırken parça parça oluyor yani parçalanıyor. İnternette bir sürü araştırma yaptım ama sebebini bulamadım. Sizce cristal kum mu kullanmalıyım? Daha önce hiç cristal denemedim ve idrarı Nasıl alınıyor bilmiyorum. Sonuçta topaklanmıyor. Yani siz hangi marka önerirsiniz? Kararsız kaldım. Yani birde o kadar pahalı olmasını istemiyorum açıkcası:)

23 CEVAP

Topaklanma konusunda en iyi ever clean. Fiyatı yüksek olduğu için başka bi bentonit kumla karıştırıp kullanabilirsiniz. Mesela ben pisi pisiyle karıştırıp kullanıyorum gayet memnunum

yasement

Lindocat kullaniyorum en son aldigim taneleri biraz kalinlasmis geldi ama topaklasiyor. Ucuz bir sey marketten aliyorum 5 litresi 10 lira mi ne.

Reyyanhan

Toz olmamasına dikkat et bide sürekli Tem izle elinde kürekle dolaş mümkünse :) kediye zarar vermesin yeterli . Toz ve kokulu olanların zarar vereceğini düşünüyorum .. ben yanlışlıkla bir kere kokulu aldım

Reyyanhan

Mantikli bakış açısı !!

ilknrdaisy

********* ince taneli topaklanan kumu kullaniyoruz fiyat performans açısından mükemmel, başka yerden bir daha kum almam ve baya gidiyor20 kgsi 28 tl gibi bir şeydi:)

canakavi

ben quik kullanıyorum memnun kaldım.Kristal sararıyor birde kedi sağlığı için pek iyi degil dedi bana görüntüde kristalde çok çirkin oluyor sapsarı oluyor

MiaPotter

Teşekkürler zaten bende bentont kumunu *********dan şipariş etmeyi düşünüyordum;)

meminkoroglu

Sanicat Marsilya sabunlu