Kizginlikta Olan Kedi Nasıl Olur

Canann61

Arkadaşlar kedim hiç kızgınlığa girmedi 3 gündur klinikteydi bugün aldım onu çok fazla miyavliyodur iştahı da pek yok kizginlikta iştah kesilir mi

6 CEVAP

Haceli

tabiki kesilir kedim erkekti zayıflamıştı kız kedi bulucam diye ama erkek kedilerde kızgınlık dönemi çok zor

aigenc

Her kedide kızgınlık farklı oluyor. Benim bebiş daha girmedi ama hadi hayırlısı :) Bazıları idrar püskürtüyor bazıları kucak delisi oluyor bazıları sabaha kadar miyavlıyor. Bazı kedilerde pek belli olmuyor, ne miyavlama ne idrar püskürtme oluyor. Karışık biraz, kediye bağlı

Haceli

Kediniz kız mı erkek mi

Canann61

Dişi kedim

Buketbayraktar

İştah kesilme oluyormuş annemin 5 buçuk aylık erkek kedisi kızgınlıkta avazı çıktığı kadar bağırıyor başka belirti yok. Benim 10 aylık oğlanda daha hiç Bi belirti yok. Ama en kesin bağırmalar sanırım sabahlara kadar

Canann61

Şuan için iştahı kesik ara ara miyavliyor enerjisi falan yerinde iştahının kesik olması tuhaf geldi