Zoovital İyi Mi

tyguler

Anket

Iyi bir marka
(13 oy)
Kötü bir marka
(0 oy)
Toplam (13 oy)

Merhabalar, kedime zoovital multivital ve antihairball macununu almak istiyorum. Önerir misiniz iyi bir marka mı. Iyi veya kötü bir şeyiyle karşılaştınız mı??

7 CEVAP

tyguler

@Guldnz hiç kusuyor mu kullanmaya başladığınzdan beri ve dışkıda tüyleri görüyor musunuz?
@dilangunduz teşekkürler yorumunuz için

Renklipati

tyguler hiç kusma olmadı yada kusma haraketi yapmadı evet dışkıyla atıyor,bende çok araştırdım aldım kötü yorum okumadım hiç bir sitede

Renklipati

Ben iki aydır kullanıyorum resimde sağda olanı memnun tadını da çok seviyor hiç bir yan etkisi de olmadı o yüzden tavsiye ederim

Anonymus386040

Bildiğim kadarıyla kötü bir marka değil. Daha iyi markalar var elbette ama kötü değil yani

tyguler

@eylu teşekkürler zaten oradan gördükten sonra araştırmak istedim. Teşekkür ederim.

tyguler

???????