Hangisinin İçeriği Daha İyi?

Anket

1. daha iyi
(9 oy)
2. daha iyi
(10 oy)
3. daha iyi
(0 oy)
Toplam (19 oy)

Taurin
Kurutulmuş Kümes Hayvanları Karaciğeri
Mısır Unu
Kurutulmuş Kümes Hayvanları Eti
Mısır
Pancar Küspesi
Balık Yağı
Frukto-Oligo-Sakkaritler
Bitkisel Lifler
L-Lizin
Vitaminler.
Pirinç
Kümes Hayvanları Yağı
Mineraller
İz Elementler
Yumurta Tozu
Bitkisel Yağ
Maya
Mısır Glüteni
Dl-Metiyonin

Tavuk Eti %20
Kurutulmuş Kanatlı Proteini
Pirinç
Buğday
Gluten Unu
Hayvansal Yağ
Mısır
Mısır Gluten Unu
Bezelye Proteini Konsantresi
Mısır Nişastası
Kurutulmuş Yumurta
Mineraller
Sakatat
Mayalar
Balık Yağı
Kolostrum %0,1

Tavuk ve Hindi Unu
Mısır
Hayvansal Yağ
Hidrolize Protein
Mineraller
Balık Yağı
Kurutulmuş Pancar Küspesi
Keten Tohumu
Bitkisel Yağ
Selüloz

21 CEVAP

Böyle yorum yapmanız doğru olmamış. Bütçesi buna yetiyorsa eğer 1 ve 2. arasında karar verebilirsiniz :)

tyguler

Niye bu kadar şaşırdım değil ben proplanda daha az tahıl var zannediyordum. Biraz fazla geldi bana. Ondan şaşırdım

tyguler

Niye bu kadar şaşırdım değil ben proplanda daha az tahıl var zannediyordum. Biraz fazla geldi bana. Ondan şaşırdım

HepsiPati

Hiçbiri

fatma_nur42

Çöp hepsi hele 3.🙆‍♀️

babyplum bütçem sınırsız sadece orijen bütçemi zorluyor.
kedilernedemekistiyor niye doğru bulmadınız açıkçası hala anlamış değilim sadece kedim için en iyisini seçmeye çalışıyorum.
aigenc ve tyguler bunlar sırayla;pro plan royal canin ve hills

pardon 1. royal canin

chromatica

hiçbiri...

içeriği iyi mama önerebilirmisniz kedime nd ve acana denedim hiç memnun kalmadık ve dediğim gibi orijen bütçemi zorluyor
birde pro plan iyi bir mama mı şuan kedime kitten olanını kullanıyoruz ve memnunuz

tyguler

Cidden royal canin proplan ve hills böyle mi. Ben daha iyi olduklarını sanıyordum. Ama bunlar arasından en iyisi 2. sanki. Kötünün iyisi gibi geldi bana.
Ben şu an kedim felicia kısır somonlu kullanıyorum. Kitten mamasını bilmiyorum ona da bakabilirsiniz

Sanabelle kullanıyoruz tavsiye ederim

niye bu kadar şaşırdınız anlamadım?

sanablle kitten mı

starthebudgie

Hiçbiri.Hepsi tahıl dolu ve hayvansal ürün çok az.Yeterli değiller

aigenc

Bunlar sırayla hangi mamalar?