Kedim Sürekli Bana Bakıyor?

miupiu

Mesela camın önünde oturuyor bakıyorum durmuş kenarda beni izliyor. Durmadan beni izliyor, herhangi bir sebebi de yok bakması için. Sebebi nedir bunun? Geriliyorum açıkçası 😂

4 CEVAP

Buketbayraktar

Benim oğlan genelde kucağımda yanımda falan yatar bazen bana baktığını fark edip ben de ona bakıyorum Bi kaç saniye göz göze bakınca yalamaya başlıyo suratımı çok romantik Bi an oluyor :D sevdiklerinden izliyorlar bence 🐾

mrssinemis

Aşıksa 😄 bazen gicik olduğunda da bakiyor gözlerini kisip. Gözlerini kismiyorsa sorun yok :)

tyguler

Bizi akşamları çay içerken izliyor. Özellikle babama tip tip bakıyor. Sanki karşısında halay çekiyoruz. Kedi işte, ne yaparsınız

Bence sizi çok seviyor. Benim de büyük kedim hep bana bakar bana çok bağlı olduğunu biliyorum bundan dolayı yapıyor. Her an gel dememi bekliyor gözümün içine bakıyor. :D