N&D Numune Mamayı Nasıl Denemeliyim?

ezginiko

Bugün numune mamalarımız geldi. 5 aylık erkek kedim için. Şuana kadar proplan kullandık hala devam ediyoruz. Ama bir sorun yaşamazsak N&D ye geçicez. Diğer mamayla mı karıştırmalıyım nasıl denemeliyiz bir sorun yaşamamak için.

6 CEVAP

starthebudgie

Numune mamalar direk veriliyor.Karıştırarak verecek kadar bi mama yol zaaten

berkeozdede

Numune mamamın amacı zaten kediniz sevicekmi sevmşcekmi diye kontrol etmek. Hepsini vermeyin birkaç tane verin seviyorsa iştahlı yerse zaten sorun yok fakat anadiden geçerseniz Sindirim sorunları yaşarsınız

Buketbayraktar

Ben aylar aylar önce nd den numune istemiştim sonra britcare e geçtim ve memnunum geçen gün kargo geldi baktım nd numune göndermiş kapta ki mama bitince onu döktüm yedi sonra brite devam ettik Bi sorun olmadı ama sindirimi hassas bir kediyse ishal olma durumu olabilir

Cangema

Nd numune mamayi nasıl ve nereden istiyorsunuz

ezginiko

Farmina sitesine girdiğinizde iletişim bölümünden kedinizin yaşını, denemek istediğiniz mamayı, ad soyad, telefon ve açık adres şeklinde gönderirseniz size dönüş yapıyorlar zaten. Ben yazdıktan 1 hafta kadar sonra geldi kargo olarak

fatma_nur42

bana 9 adet gödermişlerdi d