İştahsız Kedi

Canann61

İştahı kesildi gibi kızgınlığa girecek galiba ondan olabilir mi

5 CEVAP

deniznergis

kızgınlık döneminde yemeleri çok düşüyor ben açık büfe yaptım açıkınca gidip biraz atıştırıyor bırakıyor günde 3 kutu silip süpüren kedim 1 kutuyu anca bitiriyor kızgınlık döneminde

Canann61

Evet kedim hiç yemiyor gibi bir şey endişeleniyorum

Haceli

Giriyor olabilir ama her iştah kesilmesi kızgınlığı girmesi demek deyildir

deniznergis

2 aydır geçmedi kızgınlıgı kilo bile verdi yaşı dolsun kısırlaştırıcaz 10 aylık 6.30 kg şu an 6 kg ya düştü

tyguler

Biz 9 aylıkken kısırlaştırmıştık veterinerler de zaten 9-10 aylıkken öneriyor. Özel bir hastalıgı yoksa bence yasını beklemine gerek yok