7 Aylık Kedi Kaç Kilo Olmalı

Canann61

Arkadaşlar kedim 3 kilo arkadaşım kilosunun zayıf olduğunu söyledi

9 CEVAP

Policlal

Arkadaşınızın değil veterinerinizin görüşü önemli. Genetik, kemik yapısı, cinsiyet çok etkiliyor.

ruthiees

çokta zayıf değil ideal hatta bence

Buketbayraktar

Benim erkek kedim de 3 kilo vardı yoktu o zamanlar. Şimdi 10 aylık 3 buçuk kilo. Ama zayıf olduğu anlamına gelmiyor her kedi pofidik duracak diye bir şey yok hatta kısırlaştırma sonrası zaten kilo problemi oluyor fit olmaları daha iyidir :)

Zayıf kesinlikle değil içiniz rahat olsun :)

cakilgunes5

Benim kızlarım 8 aylıkken 4.500 kg lerdi veterinerim çok demişti sizinki ideal bence

Canann61

Teşekkür ederiz :) endişelendim sadece bir şey olsa hemen fip mi acaba diye korkuyorum

Canann61

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim cevaplarınız için içimi rahatlattıniz :) ‹3

wallback21

7 aylık4.500 kilo dün tartıldı vet saglıklı ve normal oldugunu söyledi

Gogomi

Benim kedim de 4 aylık 2.2 bana da çok zayıf geliyor 😂