1 Yaşında Kısır Kediye Ne Tarz Bir Mama

radagast

merhaba,

2 erkek kedim var ve kısa zaman sonra kısırlaştıracağım. 1 yaşına yeni girdiler. şimdiye kadar proplan yavru kedi maması yiyorlardı.

bundan sonra hangi mamayı tercih etmeliyim? yine kitten dan mı devam etmeliyim, yoksa yine aynı markanın kısırlaştırılmış kediler için olanı mı vermeliyim?

ayrıca hazır konu açılmışken, eğer kısır kedilerin kısırlaştırma sonrası yapılması gereken şeyler varsa, tavsiyelerinizi duymak isterim.

teşekkür ederim.

4 CEVAP

pongul

Eğer bu marka iyi geliyorsa kedilerinize, aynısına devam edin derim. Proplan kısır kedi mamasına.

Anonymus386040

Kısır kedi maması almanız gerekiyor. Proplan'dan devam etmeniz daha iyi olur bence. Ama ND, Profine, Advance gibi seçenekler de aklınızda bulunabilir.

baddem

Ben 7 aylık kedimi yeni kısırlaştırdım Proplan Sterilized aldık aynı markadan devam edebilirsiniz bence.

winrina

Proplanda gluteN ve tahıl çok fazla var.Kısır mama almanız gerek artık yavru değiller zaten