Kedimin Cinsi Ne Acaba ?

Naz6446

Cinsini soyleyebilirmisiniz

10 CEVAP

ZeynoB

Her beyaz kedi ankara kedisi, her tüylü kedi norveç hatta maine coon :)

ZeynoB

Sen bana laf yetiştireceğine git profilindeki fake petleri kaldır @fatma_nur42. Normal bir kişilik olsan fake fotoları petlerine eklemezsin 😉

yokistead

Fatmanurcum o da fikrini yazmış :) sen millete bulaşma onlar da seni görmezden gelsin çok basit

aigenc

Ankara kedisine benziyor ama bildiğim kadarıyla onların gözleri renkli oluyor. Emin değilim muhtemelen kırma :)

Banubirlik

Ankara kedisi...gözünde de ciddi bi sorun yok hafif akıntı var veterinerden göz damlası alırsanız bi kac güne geçer

fatma_nur42

Zeynepcim kimse norveç veya main coom demedi ama şahsen ben de ankara kedisine benzettim herkes yorumunu belirtiyor sende insanlara bulaşmak veya çıkışmak yerine soruyu soran arkadaşımıza fikrini belirterek yardımcı olabilirsin diye düşünüyorum teşekkürler ..

fatma_nur42

Tartışmak için yazmadım zeynep hanım fikrimi ve düşüncemi belirttim siz de saldırgan tavırınızı düzeltirseniz sevinirim teşekkürler..

iremsaree

Gözü için mutlaka damla alın tobrased önermişti bize veteriner.

Buketbayraktar

Tekir beyaz kedi ama kırma olabilir Ankara kedisiyle. Bir gözünde problem var sanırım tedavi oluyor mu

ruthiees

ankara kedisi kırmasıdır