Kedimin Gözüne Kan Oturmuş

Ceyday

Dün yazmıştım kedimin gözü bulanık duruyordu bugün gözünü kısmıyor tam açık şekilde duruyor ama kan var gözünde veterinerimizin verdiği damlayı damlattığımda o kan gözüne yayılıyor sonra geri aşağıya iniyor ama sanki gözünün içinde dışında olsa akardı fotoğraflarını buraya bırakıyorum

3 CEVAP

ehe

Gözünün içindeki kılcal damar patlamış olabilir kedimde yaşamadım ama kendim yaşamıştım damla ile geçmişti

milommm

Kendi kendine mi oldu yoksa oynarken falan kafasını gözünü sert bir yere mi çarptı?

Ceyday

Kendi kendine oldu bu şekilde ilk bulanık duruyodu ,dün gece saat 3 civarında ,bu şekle döndü.