Kedimin Gözüne Kan Oturmuş

Ceyday

Dün yazmıştım kedimin gözü bulanık duruyordu bugün gözünü kısmıyor tam açık şekilde duruyor ama kan var gözünde veterinerimizin verdiği damlayı damlattığımda o kan gözüne yayılıyor sonra geri aşağıya iniyor ama sanki gözünün içinde dışında olsa akardı fotoğraflarını buraya bırakıyorum

4 CEVAP

Bence veterinere götür bi kontrol etsinler. Korneal ülser gibi bişey olabilir.

Anonymus386040

Veterinerinize götürün bir an önce. Mama, kum tavsiyesi falan veriyoruz evet ama veteriner değiliz sonuçta. Kedinizin sağlığı önemli. Sağlık konusunda yorum yapamıyoruz

Ceyday

Veterinerimize attım fotoğraflarını endişelenmememizi söyledi verdiği damlaya devam edeceğiz ve kontrol etmesi için veterinere götüreceğim tabiikide

Maximo

Kötü gözüküyor, çok geçmiş olsun ♥️