Sürekli Neden Miyavlar

Kediannesi12

2 kedi sahiplendim bugün ikisi anlaşamadı ayrı yerlere koydum yalnızlar sürekli miyavlıyorlar sizce neden yalnız oldukları için mi mamaları suları kumları var

8 CEVAP

Buketbayraktar

Kapalı kaldıkları için miyavlıyordur. Kaç aylık kediler

milommm

Ayrı yere koydum derken balkon vs gibi dar bir yere koymadınız inş. Rahatça dolaşamadıkları zaman huzursuz oluyorlar, çıkmak istiyorlar, bırakın her yer dolaşsınlar, oynaması için bir şey verirseniz onunla vakit geçirebilirler.

Kediannesi12

4/5 aylıklar yok ikisi de geniş odalardalar

ruthiees

huzursuz olabilirler

Kediannesi12

Yok biri yanındaykende miyavlıyor sürekli

milommm

Yavru kedilerin miyavlaması çok olur, annesini istiyolardır.

pongul

Merak, kapris, yaramazlık, herşey olabilir

Buketbayraktar

Benim kedim 6 aylıktı annem 1 buçuk aylık kedi sahiplenmişti bizimki küçük olandan dayak yiyordu küçükte çok korkup tıslayıp pati atıyordu arada ayrı tutalım dedik ortalığı yıktılar sonra gözümüzün önünde serbest bıraktık. Şimdi küçük olan 5 buçuk aylık Bi toroman oldu kavgalar bitmeyecek onu beklemeyin ortalığı yıkıyorlar dövüşüyorlar hala ama Bi bakmışsın birbirlerini yalıyorlar sonra da. Evde kimse olmayacağı zaman ayırın ama onun dışında Bi araya getirin bence