Kızgınlık

JuniorCakil

Uyusal uykucu kedim şuanda önüne gelen herkese saldırıyor evin içinde koşturuyor yerlerde yuvarlanıyor ama miyavlamıyor sizce kızgınlık dönemine mi girdi.(6 aylık) ve bu dönemde ne yapmam gerekiyor nerdeyse hiç bilgim yok nasıl geçer çiftleşmek zorunda mı vs.

5 CEVAP

Policlal

Erkek mi dişi mi? Kısırlaştırmanız gerekiyor veterineriyle görüşüp

JuniorCakil

Erkek

Policlal

Erkek kedilerde kum ve taş oluşmaması için 1 yaş bekleniyor. Koku bırakma veya miyavlama yoksa başka bir şey olabilir. Rahatsız olacağı bir şey yaptınız mı

JuniorCakil

Valla dün derbi vardı gol olunca biraz bağırdık korkup kaçtı ben yanına gidip yaş mama vs verdim sakinleştirdim sonra her zamanki haline döndü ve berber usluca yattık.Sabah normaldi bir anda koşturmaya başladı biraz oyun oynadım koşturdum normalde oyundan sonra uyurdu hala koşturuyor

Canann61

Benim kedim de bu aralar böyle Mart geldi malûm kızgınlık muhtemelen iştahı da kesildi disi benim ki