Anne Kedi Kuma Tuvaletini Yapmıyor

Sncakmak

Merhaba 2 gün önce hamile bir kedi camımı geldi onu içeri almam için çok miyavladı ben de aldım kıyamadım. Doğum yapana kadar (2 gün) sabahları çıkıyodu akşamları geliyordu (tuvalet kum sipariş verdim bu arada tabii ki ) kumlar gelene kadar dışarı yaptı ama bugün doğumu gerçekleşti tüm gün evdeydi kumuna yapmadı dışarı çıkarttım içeri girmek istedi yavruları bırakmak istemiyo sizce ne yapmayalım ? Pireye karşı pire damlası da aldım bu yüzden de dışarı çıkmasını istemiyorum açıkçası. Bu konuda aranızda bilgisi olanların yardımını rica ediyorum teşekkürler şimdiden

1 CEVAP

Azra218

kedi büyüyene kadar dışarıya tuvaletini yaparsa alışır ve kuma yapmayabilir kum pisse de yapmayabilir kuma alıştırmak için patilerini tutun kumu kazarmış gibi yapabilirsiniz biz öyle yaptık alıştı :)