Dış Parazit

Haceli

Arkadaşlar bugün veterinleri aradım fotoğraf attım dış parazit olmuş ense damlası kullanıcaz dedi ALLAHTAN bişey olmassa yarın gidip alıcam acaba kullanan var mı kedide yan etki halsizlik yapar mı

15 CEVAP

Haceli

İğnenin içine doldurduğu için markasını bilmiyorum

pongul

Birşey olmaz.

Haceli

Tamam teşekkürler

winrina

Dış paraziti siz tam olarak nereye uygulayacaksınız kulakların ortasının 2_3 cm altı uygun mu

Haceli

Arkadaşlar dugün aldım adam bana ineye koyup verdi bende yan uygulaya adım parazit kedime güzelce uyguladım adam az verdi bide diyer kedime uyguladım ama ona tam uygulaya adım azcık bişey olsa bile fayda ederim yoksa perşembe günü gidip durumu anlatıp yeniden mi alayım bu arada ense damlası kullandık dış parazştb

tyguler

Parazit damlaların miktarı çok değil zaten yani adam az vermemiştir. Az bir şey etki etmez bence. Tam dozunda uygulanması gerekir

winrina

0.5 ml oluyor genelde.Bende bugün uyguladım.1 kedi için 0.5 ml.teknovet damma için

Haceli

Veterinler baba bu ikisine yeter dedi ben yinede yenisini gidip alıyım mı veterinlere bide alerji yapar mı

starthebudgie

Kaç ml damlalar?Normal şartlarda 0.5 ml damla 1 kediye.Yarım doz etki etmez.Marka olarak teknovet varsayıyorum bende.

starthebudgie

Şırıngada kaç ml var peki?

Haceli

Şimdi baktım 0.4 bide ben iki kediye paylaştırdım yani fayda etmez mi

starthebudgie

Markasını bilmediğim için bir şey diyemeyeceğim.Belki o markada kedi başı 0.2 ml etkilidir veteriner öyle vermiştir.Veterinere 2 keidye vereceğinizi söylediniz mi

Haceli

Evet hatta fazla bile gelir dedi

starthebudgie

Veteriner söylediyse doğrudur.2 ml mi 0.2 ml miydi şırınga

Haceli

Toplam 0.4