Yaş Mamalar Hakkında

Maximo

Köpeğime evde yaş mama yapıyorum. Yaş mama siparişi verecem. Önereceğiniz markalar hangisi? Evde yaş mama yapmak daha mı sağlıklıdır?

4 CEVAP

Sselin1

Kuru mamaya ek yapiyorsaniz evde yapip vermeniz de bir sorun yok gayet saglikli. Ama herzaman firsat olmuyor bu yuzden hazir da veriyoruz. tabi Temiz icerikli hazir yas mamalar da sagliklidir. Tek farki sizin yaptginiz daha taze oluyor ve daha hesapli. :) schesir, n&d, naturea, bozita gimdog gibi yas mamalari tercih edin ama market mamalari surekli kullanim icin uygun degil.

Maximo

@Sselin1 evet bazen fırsat olmuyor. Elimden geldiği kadar yapmaya çalışıyorum işte :) market mamalarını tercih etmiyorum. Önerdiğiniz markaları en kısa zamanda deneyecem, çok teşekkürler ♥️

Whitedog

merhaba, evde gerekli besinleri sağlayabilirseniz yapmak daha sağlıklıdır tabii. üstteki arkadaşla ek olarak nutri, bozita, animonda gibi markalardan da memnunuz biz. yaş mamanın da içini tahılla dolduran firmalar var, içerik ve değerlere dikkat edin :)

Evde uğraşılmıyor , golosi , matisse ,bozita , nd gibi markaları tercih edebilirsiniz