Aşı Sonrası Halsizlik Normal Midir?

ogzglrg

Merhaba, kedim 25 Aralık 2020 doğumlu, yani henüz 2 aylık. Bugün veterinerimiz iç-dış parazit aşısını yaptı. Eve geldiğimizden beri damla damlatılan ense bölgesini kaşımak istiyor ve kaşıyor, sürekli miyavlıyor ve çok oyuncu olan kedim sabahtan beri sadece uyuyor yerinden kalkmıyor. Normal midir?

4 CEVAP

emellkya

Normal aşı sonrası oluyor öyle

ogzglrg

Peki ne kadar süreyle devam ediyor? İlk defa kedi besliyoruz bu konuda çok bilgimiz yok maalesef.

Maximo

Aşı sonrası için normal. Yarına kendine gelir. Patilerini kontrol edin. Çok ateşi varsa, durumu çok kötüye giderse veterinere gidersiniz.

Buketbayraktar

Dış parazit damlası değil ama iç parazit aşısı halsizlik yapar hatta karma yaptıracaksınız o çok sersem gibi yapıyor. 1 gün sürer en fazla kendine gelir merak etmeyin