Bozita Kitten Vs Proplan Kitten

Insan

Anket

Bozita Kitten
(19 oy)
Proplan Kitten
(7 oy)
Toplam (26 oy)

Merhaba, iki mamadan fiyat/performans olarak sizce hangisi daha iyi?
Bozita kitten içerik:
İÇERİKLER

KOMPOZİSYON

Tavuk% 29 (kurutulmuş tavuk% 25, ​​tavuk suyu% 4), kurutulmuş patates *, bonefat *% 13, bezelye nişastası *, somon * (taze hazırlanmış% 10), kurutulmuş dana proteini% 7, kurutulmuş domuz proteini% 4, kurutulmuş pancar lifi *, mineraller, lignoselüloz *, hindiba inülini * (FOS% 0,63), mannan oligosakkaritler * (MOS% 0,2), maya * (ß-1,3 / 1,6-glukanlar% 0,1). * Doğal içerik

Katkılar Besin katkı maddeleri: Vitamin A 25000IU, Vitamin D3 1800IU, Vitamin E 650mg, L-carnitine 50mg, taurine 2000mg, DL-methionine 2000mg, bakır (bakır (II) sülfat, pentahidrat) 10mg; manganez (manganez (II) oksit) 7mg; çinko (çinko sülfat, monohidrat) 70mg; iyot (kalsiyum iyodat, susuz) 0.5 mg; selenyum (selenyum mayası) 0.2 mg. Teknik katkı maddeleri: Antioksidanlar.

ANALİTİK BİLEŞENLER

Protein% 34, yağ içeriği% 20, ham lif% 3, ham kül (mineraller)% 7 (kalsiyum% 1,3, fosfor% 1,1 ve magnezyum% 0,09), omega-6% 1,9, omega-3% 0,3, nem % 9. Metabolize edilebilir enerji 1686kJ / 100g.

Proplan kitten içerik:
Yavru Kedi Mamasının İçeriği;
Tavuk eti (% 20,00), kurutulmuş kanatlı proteini, pirinç, buğday gluten unu, mısır, hayvansal yağlar, mısır gluten unu, bezelye proteini konsantresi, mısır nişastası, kurutulmuş yumurta, mineraller, sakatat, mayalar, balık yağı, kolostrum (% 0,10).

Yavru Kedi Mamasının Analizi;
Ham protein % 40,00, ham yağ % 20,00, ham lif % 1,00, ham kül % 7,50, DHA % 0,05, A vitamini 36.000 IU/kg, D3 vitamini 1200 IU/kg, E vitamini 670 mg/kg, C vitamini 140 mg, demir 87 mg, iyot 2,20 mg, bakır 13 mg, manganez 41 mg, çinko 130 mg, selenyum 0,12 mg, antioksidanlar.

7 CEVAP

Jordskott

İçeriklerine bakınca bozita proplanı tokatlar :)

tyguler

Proplanda bi an et yok sanıyodum o kadar tahıl var ki.
Ben bozitayı seçerdim

HepsiPati

Bozita ile parolanı karşılaştırmak çok büyük hata. Bozita yi tek geçerim.

pongul

Bozita kitten

mihriii

bozita

winrina

Proplamda ne kadar saçma tahıl ürünü varsa doldurmuşlar Mısır gluteni unundan buğday gluten ununa kadar.Biz glutensiz mama arıyoruz bunlarda gluten koyoyo

ruthiees

proplanda et değil thıl var resmen