Kedim Penisini Cok Yaliyor

fettahaltuntas

Erkek kedim 9 aylik kisir deil son 2 haftadir penisini cok yalagini fark ettim kizginlik belirtileri hafiften var ama koku birakma yok kizginliktan olabilirmi?

4 CEVAP

fettahaltuntas

kızgınlıkta penisini daha sıkmı yalıyorlar? Ayrıca kisirlastirma icin 1 yasini bekliyorum veterinerim dedi idrar yolu sagligi icin

Maximo

Evet kızgınlıkta penislerini sık yalıyorlar. Kilosu tutuyorsa çok beklemenize gerek kalmayabilir.

winrina

Kızıgınlıktadır.Yaşıd geçmiş kısırlaştırın yakın zamanda

Buketbayraktar

Evet kızgınlık belirtisidir bu da koku bırakmaz her kedi. Yaşı değil de testislerin yerine inmesi ve belli büyüklüğe gelmesiymiş beklenmesi gereken