Kedim Ne Yapmış!!!!!!

Napim

Kedim tuvaletin yanına kakasını yapmış. Ve ona basmış. Yerleri sildim ve patisini dezenfektanlı ıslak mendille sildim ama neden böyle bir şey yaptı anlamadım. Allah'tan babam görmedi. Eğer babam görseydi hemen şimdi kedi ilanı verirdi.

7 CEVAP

chromatica

bu bizim başımıza 1 ay önce geldi, kakasını kum kabının yanına küçük parça şeklinde yapmış ve sonra direk kabına geçmiş. hatta yanına gidim derken üzerine basmıştım... ayrıca niye kedi ilanı veriyormuş, bunlar olabilecek şeyler? benimki küçükken sürekli kakasına basıyordu ve ben laf etmeden patisini yıkıyordum.

Policlal

Kumu pis miydi? Tuvaleti çok mu orta bir yerde duruyor? Yapabilir yani kedi

Policlal

Evet yani kedi ilanı vermek işin esprisiyse bile hoş olmamış. Benim kedimde aylarca kakasına bastı poposundan kaka sarktı. Çocuğunuz yapsa ilan açabilir misiniz? Tölere etmek zorundayız bebekler, öğreniyorlar, anlatmaya çalışıyorlar 🤷🏻‍♀️

schembri2

Evde kendisine ait bir değişiklik yapıldıysa da yapabilir, mama kabının yeri değişmiştir, koltuğı, yatağı varsa yer değişmiştir gibi gibi, bir ihtimalde kum çok pislenmiştir,kediler bunu tepki olarak sıklıkla yapıyor, bi şekilde basmışsınız damarına 😉

Napim

Neden böyle bişey yaptı?

asrayildrm

benim kedimde popisini silmeden yataklara atlayip oturuyordu baya temizledim bunlar bazen olabiliyor anlayisli karsilamak lazim

Napim

Yok. Ben ciddiyim babam gerçekten görseydi kediyi gönderirdi. Ama evet. Kumu biraz az kalmıştı. O yüzden yapmış olabilir😂😅