Rüya Mi Ki Acaba :D

Maximo

Köpeğim bazen çok derin uyuyor ve uykusundayken titrer gibi davranışlarda bulunuyor. Sanki rüyasında bir şey görüyor gibi ama emin değilim. Neden yaparlar bunu, normal mi?

5 CEVAP

Policlal

Benim kedimde yapıyor bazen sinirleniyor konuşuyo titriyor koşuyor gibi yapıyor :D rüya görüyorlar :)

Maximo

Ne görüyorlar ki acaba, merak ettim şimdi :D

schembri2

Güzel şeyler..

Buketbayraktar

Köpek için bilmiyorum ama kedimde görüyor evet bazen Bi şey kovalıyor bazen Bi şey yiyor hatta bazen korkuyor bile izliyorum çok komik oluyorlar 😁

yagmuraksy

evet rüya görüyorlar çok normall:)