Mystic'in İçeriği Nasıl?

Maximo

Besleme yaptığım bazı kedilere karşı Mystic almayı düşünüyorum. İçerikten anlayan veya Mystic'i kullanan arkadaşları buraya bekliyorum :) içeriğini aşağıya bırakıyorum, yorum sizin.

İçerik:

Tavuk Eti
Kurutulmuş Kuzu Eti
Kurutulmuş Balık(%40)
Kahve Rengi Pirinç
Bezelye
Nohut
Patates
Rafine Tavuk Yağı
Bira Mayası
Hidrolize Tavuk Ciğeri
Balık Yağı
Nükleotit Maya Proteini
Mineraller
Prebiotik Manan Oligo Sakkaritler
Deniz Yosunu
Avize Ağacı Özütü
Zerdeçal Kökü Tozu
Kabak
Havuç
Yucca
Pisilyum
Analiz Raporu:

Protein %32
Yağ : %16
Ham kül : %5
Ham Selüloz : %4
Nem : %8
Omega 6 : 3.70
Omega 3 : 0.75
Besin Katkı Maddeleri:

Vitamin A : 25.000 IU/kg
Vitamin D : 1500 IU/kg
Vitamin E : 150 mg/kg
Vitamin C : 25 mg/kg
Taurin : 1800 mg/kg

6 CEVAP

Merhabalar içeriği gayet güzel. Sokak kedileri için çok güzel olacaktır. Rahatlıkla verebilirsiniz :)

Maximo

@kedilernedemekistiyor çok teşekkür ederim. O zaman ben deneyim en iyisi :) inşallah beğenirler ♥️

schembri2

Gurme serisi galiba bu içerik, içerik güzel duruyor, şanslı kediler 👍

Maximo

@schembri2 evet gurme serisinin içeriği bu, teşekkürler😄

winrina

Bence MyStic almayın.İçeriği her ne kadar güzel olsada içinde tavuk var ve tavuk alerjisi olan kediler olabiliyor sokaklarda.Tabi eğer kuzulubi yada balıklı başka bi mama alamıyorsanız bunu verirsiniz iyide olur.Ama tavuksız vermek daha iyi olur bence (vancat in 199 TL balık ve kızlı çeşitleri var örneğin)