Bu Mama Taneleri Normal Mi

Merhaba
Daha önce brit care mama kullanan varsa eger aşağı koyduğum fotografa bakabilir mi bu mama taneleri normal mi? Kisir tavsanli olani aldim mama tanelerinin uzerlerinde siyahlik var bozuk mu anlamadim daha once hicbir mamada boyle siyah noktalar gormedim. Her tanede yok bazıları siyah bazilari degil. Yogun bi kokusu var ilk kez kisir kedi mamasi aldim %13 yag iceriyor ama sanki bana daha yagli geldi. Distrubutor firmaya mail attim geri donus alamadim, markanin kendi temsilcisine attim cevap bekliyorum. Daha once deneyimleyen varsa yazarsa çok sevinirim

1 CEVAP

Buketbayraktar

Bende farklı bir maması var üzerinde tam siyah olmasa da koyu benek gibi renk değişimleri var mamanın içeriğiyle ilgili muhtemelen. Kokusu yoğun mamalarının evet. Aldığınız site güvenilirse bir sorun yoktur