Naturea Mı N&D Mi Oylarsanız Sevinirim?

izelizl

Anket

Naturea tavuklu
(6 oy)
N&d kuzulu
(7 oy)
Toplam (13 oy)

Merhaba. Kedim uzun süredir mystic ile beslendiği için sıkıldı, bir süre başka bir mamaya geçeceğiz. Daha önce nd tavuklu ve fitmin tavuklu kullandık. Mystic'de bir problem yaşamadık hatta tüy dökülmesi azaldı diyebilirim. Fitminde de olumsuz bir etkiye rastlamadık ama mystic kullandığımız süreçte tüyleri daha sağlıklıydı. N&d de ise tüyleri gayet sağlıklıydı ama başta biraz kabız yaptı. Sizce n&d kuzulu mu yoksa naturea tavuklu mu? İkisi arasında kaldım. Naturea'da son kullanma tarihi geçmiş mama gelme ihtimali daha yüksek gibi geliyor bana, Türkiyeye uzun bir aradan sonra döndüğü için. Fikirlerinizi bekliyorum.

1 CEVAP

winrina

Kuzulu mamaların tavuktan daha iy olduğunu düşünsene natutea mama daha iyi bence