Kedim Aloe Vera Yedi

melisardhnl

Kedim aloe Vera yedi sonra da kustu bi kez daha kardeşim yerken görmüştü ama o zaman kusmamıştı veterinere götürmeli miyim?

3 CEVAP

aigenc

Sorun olacağını sanmıyorum fakat çok halsizleşip kusma gibi şeyler olursa veterinere götürmenizde fayda var

Benim kedim kadife tatlısı yemişt, manyak bu kediler :D

İyi günler.

ฅ^•ﻌ•^ฅ

Ahmetemind

Bu kedilerinde yemediği bir şey yok valla. Son birkaç haftada bu sitede çikolata yiyeni, krep yiyeni, cheddar peyniri yiyeni, tahin yiyeni, leblebi yiyeni gördüm

Bir şey olmaz herhalde ya. Şüpheli davranışlar sergilerse veterinere kontrole götürürsünüz