Acil Dış Parazit Uygulama

winrina

Sokaktaki bi kediye dış parazit yapacağım.Tam olarak nereye yapmam gerek lütfen yardım edin.Bem kulakların ortasının 2-3 cm altı diye biliyorum ama lütfen nyardım edin

4 CEVAP

winrina

Ense tam olarar neresi benim dediğim yer mş

aigenc

Hayır, hani şu kedilerin tutulduğu yer var ya. Yumuşak deri böyle uzuyor. Kafası ve sırtının arası. Umarım anlatabilmişimdir

Merloli

Ensesindeki tüyleri elinizle açıp derisine uygulamanız gerek yalayamacağı bir yer olsun

aigenc

Ensesine yapılması lazım, yalayamayacağı bir bölge olduğu için