Bu Marka Mama Nasıl ?

Gogomi

Merhaba arkadaşlar kedimi bulduğumdan beri royal kullanıyordum bir ara sıkıldı sanıp pro plan aldım (övüldüğü için ) ama yemedi şuan royal veriyorum 4 aylık ve kızgınlığa girdi bence mama kaynaklı bilmiyorum tabi ama , yeni bir mama keşfettim kullanan varmı ? İçeriği nasıl sizce ne yapayım İÇERİK RESİMLERDE MEVCUT

8 CEVAP

bende bunu gördüm ,merak ediyorum.

Gogomi

Evet bende merak ediyorum çok şimdilik 1.5 kg var ama az tahıllı olması çok güzel

Gogomi

Pro Choice 38 Kuzulu ve Pirinçli Düşük Tahıllı Yavru Kedi Maması buda var acaba bu nasıl hem düşük tahıllı hem fiyatı uygun

winrina

Bu exxlusion mamada odun gibi bişe vardı sanırım.prochoixe mamayı Çağatay pet food üretiyor bonacibo firması.prochoice yerine felicia olabilşr.hem tavuk yok içinde

Gogomi

Evet onu sorucaktım felicia mı sizce royal mi ? İçerik olarak felicia hem daha uygun kedim numune olanları baya sevmişti

Güzel bir tercih olabilir. İçeriğinde %32 kurutulmuş tavuk var. Bunun yanı sıra yüzdesi belirtilmemiş hayvansal protein de var. Odun mevzusuna gelirsek o tamamen çeviriden kaynaklı, firmanın resmi sitesinde "wood substances" olarak geçiyor bu. Küspe diyebiliriz yani sebze posası. İyi günler dilerim :D

winrina

Çeviriyi googledm yapmışlar herhalde.Felicia Royal caninden içerik olarak daha iyi duruyor tahıl açısındn fln

Gogomi

Çok teşekkür ederim ☺️