Kedimin Kulakları Isınıyor

sirinkara

Merhaba Benim kedim 20 gün önce kısırlaştırılma yapıldı şu an Ara ara kulaklarında ısınma oluyor ve bunun da da böyle sıcaklık oluyor Normal midir kısa bir veterinere götürmem gerekiyor mu

3 CEVAP

aigenc

Gayet normal, bu üşümediğini gösterir :) ama içinizde bir kuşku varsa veterinere götürmek yerine önce WhatsApp üzerinden mesaj atmanız daha mantıklı olur

İyi günler.

ฅ^•ﻌ•^ฅ

Buketbayraktar

Benim kısır olmayan kedim var bazen kulaklarının ucu buz gibi oluyor üşümüş diyorum yani sıcak oluyor normalde zaten

Bence buna sevinmelisiniz :)