Mama??

FerdaNur

yine ben , sizlere bir sorum olacak Micho Adult Cat Tavuklu (Hamsi ve Pirinç eşliğinde) Yetişkin Kedi Maması nasıl bir mama 5 kilosu 35 tl çok uygun değilmi *********.com da

7 CEVAP

patili

5 kg si 35 tl olan bir mamadan nasıl bir kalite beklenir ki? 10 kg kum 30 40 tl. demek ki bi kumdan farkı yok içeriğinin. kalite sıfır.

Denizzzzzz

Ben memnunun demem için çok erken çünki eğer bir sıkıntı varsa uzun vadede belli oluyor malesef hemen anlaşılmıyor sadece araştırmalarımı paylaştım bende çok önyarğılı yaklaşmıştım ama kedim başka mama yemediği için çaresiz kaldım ama araştırınca abartıldığı kadar kötü olmadığını gördüm en iyisidir demiyorum tabiki ben kızm brit care yesin diye neler yaptım o daha güvenilir geldi bana ama eğer maddi olarak gücünüz ona yetiyorsa yada kediniz başka mama yemiyorsa bşrçok petshop mamasından iyidir diyorum .Tabiki karar kişiye ait benim yada başka birinin söylemlerini baz alarak araştırmasını öneririm

FerdaNur

mito diye başka bir markada var oda aynı şekilde

Reyyanhan

İçeriği açısından zengin mamalar kullanın derim .

Denizzzzzz

Miçho ve mito çok iç açıcı değil et oranları oldukça düşük ama bende ********* dan alıyorum bonacibo daha iyi bende önceleri tedirgindim ben fiyattan ziyade kedim ondan başka mama yemiyor diye çaresiz alıyordum ama oldukça araştırdım bence güvenilir fiyat düşüklüğünün birsürü sebebi var 1.direk fabrikadan yurdılından gelirken birsürü ilave ücret yansıyor bunlar yok 2.sadece yüzde 5 kar marjı ile çalışıyorlar sürümden kazanıyorlar 3içşnde tınak gaha fln da yok uş belgeleri inceledim hayvan hakları fedarosyon üyelerinin ziyaret bloglarını okudum.Şahsen benim endişelerim geçti en azından taze mama yiyor petshoptan alınan mama en iyi ihtimalle 5-6ay sonra kedimin tabagına girerken burda en fazla 10 günlük üretim oluyor.ayrıca taze tüketildiği için koruyucuda kullanılmıyor yani minimum .çok uzattım ama çok araştırdığım bir konu olduğu için paylaşmak istedim

Denizzzzzz

Bu arada ********* nın kumunuda denedim 10 kg 13 tl fln ve gayet güzel bietek yaşmamalarını denemedim kızım bitek reflex yiyor çünki o konuda yorum yapamayacağım

patili

********* dan cok fazla şikayet oldugu için tek bir kişinin -şimdilik- yaşadıgı memnuniyetin sonucu çok etkiliyceğini düşünmüyorum. ama tabi ki herkes kedisini besleme konusunda özgür bir iradeye sahip.