Kedim Üstümdeki Elbiseyi Yalıyor???

Kediannesi12

Kediyi yeni sahiplendim kucağıma geldiğinde hemen üstümdeki kıyafeti yalamaya başlıyor sizce neden ?

4 CEVAP

aigenc

Kediler böyle yumuşak şeyleri yalamayı seviyor, normal yani endişelenmenize gerek yok. Benim kedim battaniye yiyor neredeyse :D

Kediannesi12

😂😂😂 ay Allahım diğeri de sürekli miyavlıyor ya sizce hasta olabilir mi

ruthiees

benim kedimde de bu var annesinden erken ayrılan kediler bunu çok sık yaparlar davranış bozukluğu olarak geçiyor ben kedimi 2.5 aylıkken sahiplenmiştim şuan 8 aylık buna devam ediyor pek sıkıntılı birşey değil

Kediannesi12

Ah ya olabilir evet kuzum benim ya